Fyzikální kabinet FyzKAB

STUDIUM Příklady pro domácí přípravu

Příklady pro domácí přípravu

Ke každé probírané kapitole bylo vybráno cca 10 níže uvedených úkolů a otázek, které by měl každý student zvládnout a jejichž samostatné zvládnutí by mu mělo dát signál, že se v dané kapitole „jakš takš“ orientuje.

Ve své podstatě se jedná o jakési minimum, které by si každý student měl projít.

Pochopitelně úspěšné studium fyziky na gymnáziu odbnáší výrazně vyšší pracovní nasazení, než je jen pouhé otevření, přečtení a rádoby „úspěšné“ řešení některého ze zdejších souborů příkladů. 😉

Materiály pro domácí přípravu jsou tříděny podle jednotlivých ročníků a kapitol tak, jak jsou postupně dle platných tématických plánů probírány.

🔒 UPOZORNĚNÍ:
  • Následující materiály jsou přístupné jen uživatelům Gymnázia J. Vrchlického v Klatovech, tedy jen uživatelům z domény GYM-KT.cz!
  • A pro ty, co se pořád pokoušejí přihlásit svými soukromými e-maily:
    MUSÍTE SE PŘIHLÁSIT ŠKOLNÍ E-MAILOVOU ADRESOU!

  • Pro zvláště vytrvalé: Ne, ani když to zkusíte 10×, tak bez školní e-mailové adresy se to opravdu nepovede!!!
  • Speciálně pro pana Novotného: Milý (leč nevychovaný a IT nevzdělaný) chlapče, ani vulgaritami zaslanými na naši adresu si přístup nezískáš! Naopak by bylo dobré se zamyslet nad tím, že když se nejdříve pokusíš přihlásit svým soukromým e-mailem, načež píšeš "anonym", tak to moc anonymní není!!!

use e-mailSoubory jsou ve formátu PDF – program na prohlížení těchto souborů: Acrobat™ Reader.
Reklama:
UPOZORNĚNÍ:
Nesouhlasíme s vyřazením Newtonových zákonů, Ohmova zákona a zákona zachování energie z učiva fyziky základních škol v České republice!